TUF Sabertooth 990FX R3.0؛ سرباز جان سخت جدید ایسوس

 

مادربرد

 

شرکت «ایسوس» به تازگی مادربرد جدید خود را از خانواده Sabertooth معرفی کرده است. مادربرد مدل TUF 990FX R3.0 برپایه چیپ ست 990FX/SB950 ای ام دی است و از آخرین پردازنده سوکت AM3+ شرکت AMD پشتیبانی می کند. همچنین ایسوس این سرباز کهنه کار را به آخرین تجهیزات محافظتی مجهز کرده است. مادر TUF Sabertooth 990FX R3.0 از جدیدترین سری قطعات با استاندارد نظامی بهره بهره می برد.همچنین بسته نرم افزاری خاص این رده از مادربردها هم بهبود یافته است. در مدار 10 فازی تأمین ولتاژ پردازنده این مادربرد جان سخت، از چوک های بهینه شده آلومینیومی استفاده شده است که خاصیت ضد اکسید شدن دارند و می توانند حرارت را تا 13 درصد بیشتر از نمونه ها یپیشین دفع کنند.خازن های مشکی متالیک ژاپنی این مادربرد با طول عمر دو برابری در مقایسه با مدل های رایج، در برابر دمای بالا 20 درصد مقاومت بیشتری از خود نشان می دهند.
مادربرد سیبرتوث 990FX R3.0 برای مقابله با الکتریسیته ساکن از فناوری TUF ESD Guard 2 بهره می برد که به کارگیری این راهکار مقاومت دوبرابری را برای قسمت ورودی/خروجی ها و درگاه های آن به ارمغان آورده است.همچنین برای تضمین پایداری کارکرد آن در شرایط دشوار، این مادربرد تحت آزمون های دوام و پایداری در شرایطی سخت قرار می گیرد تا پایداری آن تضمین شود. این محصول از چهار شکاف گرافیکی برخوردار است تا کاربران امکان استفاده از فناوری های چندگرافیکی را در اختیار داشته باشند.
مادربرد TUF Sabertooth 990FX R3.0 با استفاده از فناوری نورپردازی ایسوس می تواند از میان میلیون ها رنگ و جلوه های بصری مختلف، ظاهر سیستم را نیز دلچسب تر کند. علاوه بر آن،ایسوس در این مادربرد از آخرین راهکار استحکام بخشی خود یعنی Safe Slot برای افزایش میزان تحمل شکاف های توسعه دهنده گرافیکی Pcle استفاده کرده است تا هم زیبایی آن افزایش یابد و هم در هنگام استفاده از کارت های گرافیکی سنگین وزن، پایداری مادربرد حفظ شود. این مادربرد با بهره مندی از چیپ ست 990FX یکی از بهترین ها برای کاربران در انتخاب پلتفرم AMD خواهد بود.

استوریج
خرید تبلت